• Asansörlü Taşımacılık

  Evden eve nakliyat yaptırırken yüksek katlarda asansör kullanımı eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirecektir.

  Teklif istek formu
 • Profesyonel Kadro

  Firma çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıl tecrübeye sahip olmakla birlikte mobilye demontaj ve montaj konusunda gerekli eğitim'e sahiptir.

  Teklif istek formu
 • Geniş Araç Filosu

  Firmamız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış irili ufaklı toplamda 52 araç ile hizmet vermektedir.

  Teklif istek formu
 • Son Model Araçlarımız

  Geniş araç filomuz ile Türkiye'nin her il ilçesine taşımacılık hizmetleri son model araçlarımız ile sunmaktayız.Tüm araçlarımız gps takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

  Teklif istek formu

Hizmetlerimiz

uluslararasinakliyat

Uluslararası Nakliyat

Kartal nakliyat uluslararası nakliye hizmetlerinde ev eşyası taşımacılığı üzerine tüm  ülkelere sadece ev eşyası taşıması   yapmaktadır.36 yılı aşan iş  tecrübemiz ile seçkin  partnerlerin iş  ortaklığı ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağı, değişik yüklerin  taşınmasına imkân sunan Kartal nakliyat  öz-mal araç  filosu ile dış ticarette en önemli avantajınızdır.

kartalesyadepolama

  Kartal Eşya Depolama
Kartal bölgesinde ev eşyalarınızı depolaması sunmuş olduğumuz ahşap ve  konstrüksiyon konteynerleri ile eşyalarınızı depolanması yapılmaktadır.Belirli metre kare sahip değişen konteynerler bulunur.Tüm eşyalarınızı sigorta güvencesi ile tamamen sigorta altına alınarak eşyalar tamamen sigortalıdır.Kartal bölgesinde bulunan depolarımız tamamen güvenli olup tüm depomuz 7/24 güvenlik kontorleri sağlanmaktadır.Eşya depolama konusunda uzman olan kartal nakliyat firması her nevi eşya depolaması yapmaktadır.Antika eşya depolama,gıda depolama gümrüklü ve gümrüksüz depolama alanları ile kurumsal çözüm ortağınız.

Etiket Bulutu

 

Neden Kartal Evden Eve Nakliyat Seçmelisiniz ?

Kartal evden eve nakliyat seçmenizi en büyük nedeni bölgenizdeki bir kurumsal nakliye firması olması aynı zamanda sektöründe marka ve tüm yetki belgelerine sahip olması ev eşyalarınızı taşıması konusunda sorunsuz bir hizmet sunması,Sizde Kartal'da oturuyorsanız www.kartalevdenevenakliyat.com.tr web sitesini ziyaret etmişseniz kalitenin ve güvenin doğru yerindesiniz bizi raharlıkla seçebilirsiniz.

Ferzander İnalkoç,Genel Müdür